De oplossing voor snel droge kleren en schoenen

Perfect voor wie geen tijd heeft

Mytho netfliz stijken was wasmachine

Je kent het wel: je favoriete jasje, trui, jeans is net gewassen, maar je hebt echt geen zin om een hele week op de droger te wachten. Of je schoenen zijn nog steeds zeiknat van dat onverwachte regenbuitje, en je hebt geen tijd om ze urenlang op de verwarming te laten liggen… Maar natuurlijk hebben onze vrienden van Action weer wat in hun collectie wat je gaat helpen.

De Hyundai Elektrische Kledingdroger en Schoenendroger. Klein van formaat, groot in zijn werk: deze droger is de redder in nood voor wie snel droge kleding wil, zonder dat het hele huis vol staat met waslijnen. Deze droger is niet groter dan een gewone lampenkap en weegt bijna niets. Met zijn afmetingen van 8,5 × 8,5 × 28 cm en 0,66 kg past ‘ie in elke kast, hoek of badkamer. Of je nu in een studio woont of gewoon niet zoveel ruimte hebt om een enorm apparaat neer te zetten

En als je dacht dat het alleen om droge kleren ging, nee, nee, deze droger heeft een UV-sterilisatiefunctie die bacteriën en geurtjes aanpakt. Ideaal voor als je je kleding niet alleen droog wilt krijgen, maar ook weer lekker fris wilt laten ruiken (geen natte hond-geur hier!). En als je denkt dat je daar mee klaar bent: je kunt zelfs een beetje geur toevoegen! Ja, je leest het goed: een essential oils-functie. Dus je kleding is niet alleen droog, maar ruikt ook nog eens alsof je net een spa hebt bezocht. Win-win, toch?

Let op: alleen online te bestellen

 

Door: Redactie Franska.nl

Afbeelding van Redactie Franska.nl
newsletter image
newsletter close button newsletter image
Word jij ook gezellig
Franska vriendin?
Zo maak je kans op
prijzen en uitjes!