Albert Heijn komt met een nieuw gratis magazine

 

En geloof mij maar, dat wil je echt lezen.

 

Terwijl ik dit stukje tik heb ik weer eens last van de Gloeiende Vijf Minuten. De zoveelste opvlieger van de dag en eerlijk? Ik word er af en toe helemaal zot van. Sinds een jaar val ik geen grammetje meer af en is mijn taille helemaal foetsie. Gelukkig bevind ik me in goed gezelschap want naar schatting 1,5 miljoen vrouwen in Nederland zitten in de menopauze. En 80% van hen ervaren daar net als ik allerlei klachten van. Van pietjeshaar tot broze nagels en van smulrol boven je broekband tot ongewenst urineverlies als je de slappe lach hebt. Niks om je voor te schamen, maar van sommige klachten heb je met een gezondere leefstijl echt (veel) minder last.

 

 

Supermarktketen Albert Heijn weet er alles van en introduceert daarom een nieuw initiatief op het populaire AH Leefstijl platform in de AH app en op AH.nl/leefstijl, speciaal gericht op de menopauze. Bovendien ligt nu ook een gratis special in de winkels, het Overgang Magazine. Met interviews van bekende ervaringsdeskundigen zoals Bridget Maasland en schrijfster en actrice Nazmiye Oral. Gynaecoloog Ginny Chamorro en huisarts Tamara de Weijer geven informatie over het (her)kennen van alle symptomen bij deze levensfase en hoe een gezonde leefstijl overgangsklachten kan verminderen. En het Alexander Monro Ziekenhuis, gespecialiseerd in borstkanker, geeft tips voor zelfonderzoek tijdens de overgang.

 

 

Zo geeft de blauwe super alle Nederlandse vrouwen in de overgang dus een extra steuntje in de rug om te kiezen voor een gezondere leefstijl. Met praktische tips, recepten en adviezen over voeding, beweging, slaap en ontspanning. Geloof mij maar, dat gaat je een heleboel opvliegers schelen.

 

 

Beeld: ah.nl /Albert heijn/Jan Linders

Door: Irene Smit

Irene is redacteur bij Franska.nl. Met haar man, twee pubers en een teckel woont ze in Haarlem. Ze zou graag willen zingen als Ella Fitzgerald en koken als Nigella Lawson. Tot het zover is, blijft ze lekker schrijven over allerlei zaken die haar verbazen.

Afbeelding van Irene Smit
newsletter image
newsletter close button newsletter image
Word jij ook gezellig
Franska vriendin?
Zo maak je kans op
prijzen en uitjes!