Vandaag ben ik in tutto panna, zoals de Italianen dat zo mooi zeggen. Oftewel: in slagroomtint. Deze beeldschone jas van Accentil, een heel leuk merk dat door de Nederlandse Ilse Langius is opgericht, vroeg om een bijpassende tint. Ik koos er een wat wijdvallende denim bij en een zacht cashmeretruitje.
De wollen jas is kuitlang, heeft een prachtige, speelse reverskraag en een lekkere brede ceintuur die je eventueel ook op de rug kunt knopen of los kunt laten hangen als je de jas open draagt. Ik koos er nu voor, het weer was een tikje guur, om hem lekker stevig dicht te knopen. En hij is gevoerd, dus heerlijk warm.
De pumps ten slotte kocht ik in Italië, in mijn geliefde Puglia. Maar als ik heel eerlijk ben, heb ik die snel verruild voor een sok en een sneaker nadat de foto genomen was.









