Dit is de werkelijke reden dat Victor Reinier stopt bij Flikken Maastricht

De opname van Flikken Maastricht zijn weer gestart, zonder Floris Wolfs

victor reinier

Wat gebeurde er tussen Angela Schijf en Victor?

Als we de Instagrampagina van Angela Schijf mogen geloven zijn de opnames van het twintigste seizoen van Flikken Maastricht gestart. Dus met Eva van Dongen maar zonder Floris Wolfs. Een rol die acteur Victor Reinier 19 seizoenen lang voor zijn rekening nam. Want van de chemie uit de eerste jaren van de mateloos succesvolle serie was na verloop van tijd nog maar weinig sprake. Er waren zelfs geruchten over wangedrag door de acteur op de set en dat zijn collega’s daar last van hadden.

Een afscheid zonder gesprek

Wat dan de werkelijke reden is? Volgens het Vlaamse Dag Allemaal, heeft de acteur er alles aan gedaan om het tij te keren, maar zijn er keuzes gemaakt. De behoefte aan een gesprek met Angela heeft hij niet meer.Verder zegt Victor daarover: ‘Dat heb ik echt wel geprobeerd, geloof me. Praten is de enige manier om dichter bij elkaar te komen, maar dat is duidelijk niet gelukt. Dan houdt het op, en dat is jammer. Ach, ieder heeft recht op z’n eigen keuzes, maar ik denk er het mijne van.’

Victor Reinier over zijn verdriet

Gelukkig heeft hij zijn vertrek al een plekje gegeven en doet het hem niet zoveel dat de serie nu zonder hem verder gaat. ‘Ik misgun helemaal niemand iets, want ik heb geen zin om me slecht te voelen. Het is anderzijds wel een project waar ik me een groot deel van mijn leven, toch bijna achttien jaar, voor honderd procent op gestort heb. Ik had al een heel mooi einde bedacht, maar dat zal nu anders worden. Dat doet me af en toe toch verdriet.’

Heeft het vertrek gevolgen voor zijn carrière?

Nou, daar kan ik me helemaal iets bij voorstellen. Zeker als je je als acteur weer helemaal inleeft in een personage zal het best raar zijn als je rol na zoveel jaar ophoudt en je weer op zoek moet naar een nieuw project. En blijft deze hele situatie nu niet aan de bekende acteur plakken? Want als je in dat wereldje te boek staat als lastig, kom je natuurlijk niet zo makkelijk van dat stempel af. Terwijl het zo’n goede acteur is met een flinke lijst aan prachtige rollen. Zo speelde hij ruim 10 jaar De loyale rechterhand van rechercheur De Cockals Dick Vledder in Baantjer. Was hij in zijn jonge jaren twee jaar lang Bas de Vries in Spijkerhoek en Anton van Kampen in Gooische Vrouwen. Ook als scenarioschrijver en regisseur heeft hij zijn sporen verdiend.

Wat blijft er nog over van Flikken Maastricht zonder Victor?

Hoe het nou werkelijk zat, daar op de set van Flikken Maastricht zullen we nooit weten. Maar dat we het voortaan zonder Floris moeten doen is wel duidelijk. Toch ben ik wel benieuwd wat er van de serie zonder Victor overblijft. Maar daar moet ik nog even op wachten. Het 20e seizoen zal waarschijnlijk in januari of februari 2026 te zien zijn, op NPO 1https://npo.nl/aanbod/npo1

Bron: AD.nl

 

Door: Irene Smit

Irene is redacteur bij Franska.nl. Met haar man, twee pubers en een teckel woont ze in Haarlem. Ze zou graag willen zingen als Ella Fitzgerald en koken als Nigella Lawson. Tot het zover is, blijft ze lekker schrijven over allerlei zaken die haar verbazen.

Afbeelding van Irene Smit
newsletter image
newsletter close button newsletter image
Word jij ook gezellig
Franska vriendin?
Zo maak je kans op
prijzen en uitjes!