Prinses Catherine straalt op deze bijzondere nieuwe foto

Artikel beeld

De mooiste foto’s worden meestal in een onbewaakt ogenblik gemaakt. Vaak op het moment dat je het niet doorhebt of als je lekker onbevangen voor de lens van je kinderen staat. Ja hoor, klik maar raak, mama staat er vast wel leuk op, op een van die 85 foto’s die je nu maakt.

Zo zal het ongeveer gegaan zijn toen prinses Catherine laatst met haar kinderen door het bos liep. Op een prachtige dag, vroeg in de ochtend, toen er nog een beetje rijp op de takken lag en het zonnetje net tevoorschijn was gepiept.

Kleine Louis, zes jaar oud, zal aan Kate hebben gevraagd of hij een foto van haar mocht maken en tadaaa: daar stond een blije moeder voor hem, met haar armen wijd uitgestoken. Een voltreffer waar het plezier vanaf spat. Want deze blije moeder was vorig jaar heel erg ziek – een verschrikkelijke periode voor het hele gezin van de prinses. Bij de foto staat de tekst: ‘Vergeet niet om alles wat buiten de ziekte ligt te koesteren.’ Want kanker heb je nooit alleen.

 

Een mooie gedachte, zeker vandaag op Wereldkankerdag. Gelukkig gaat het inmiddels heel wat beter met Kate en pakt ze steeds meer taken op, waardoor ze weer volop in het openbare leven komt. Maar eerst nog even fijn onder de radar met haar gezin aan de wandel in het bos. Want na zo’n turbulente periode wil je niets liever dan genieten van de kleine dingen.

 

 

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Door: Irene Smit

Irene is redacteur bij Franska.nl. Met haar man, twee pubers en een teckel woont ze in Haarlem. Ze zou graag willen zingen als Ella Fitzgerald en koken als Nigella Lawson. Tot het zover is, blijft ze lekker schrijven over allerlei zaken die haar verbazen.

Afbeelding van Irene Smit
newsletter image
newsletter close button newsletter image
Word jij ook gezellig
Franska vriendin?
Zo maak je kans op
prijzen en uitjes!