Ik ben helemaal fan van deze MAFS-deelnemer

Het is weer tijd voor de Nederlandse matchmakers om te shinen

Artikel beeld

De eerste aflevering van een nieuwe reeks MAFS was gelijk een klapper! Nadat we in de tussentijd ‘Married at first Sight – Australia’ hebben gevolgd om de drooglegging van onvoorspelbare liefde tegen te gaan, is het tijd voor de Nederlandse matchmakers om te shinen. Vanaf nu zetten we weer gewoon dagelijks de tv aan om te zien welke koppels er nu weer vreemd met elkaar zijn gematcht.

De eerste match is meteen een plaatje: Femke is beeldschoon

Olof is een zelfverzekerde, grote en sterke man die heel goed weet wat voor vrouw hij aantrekkelijk vindt. Ook zijn vrienden en familie kunnen precies beschrijven hoe zijn ideale match eruit zou moeten zien. Normaal gesproken hielden de matchers van MAFS geen rekening mee met uiterlijke kenmerken, maar door de jaren heen zijn ze zich gaan realiseren dat seksuele aantrekkingskracht toch ook wat met uiterlijk te maken heeft. Lucky Olof, want dat pakt voor hem zeer voordelig uit.

 
Femke en Olof zijn helemaal niet wanhopig op zoek

Behalve dat je Olof’s ogen meteen ziet oplichten wanneer hij Femke voor het eerst ziet, straalt Femke zelf ook. De zelfverzekerdheid maakt haar nog knapper dan ze al is. En ik moet zeggen dat ik enorm veel respect heb voor het feit dat ze heeft besloten haar kinderen niet mee te nemen naar dit huwelijk. Maar, zo zegt ze in haar geloften, als het allemaal goed uitpakt zullen ze over twee jaar opnieuw trouwen. En dan in Italië.
 

Behalve als ondernemer is ze ook privé een sterke vrouw

Ondanks dat Femke zelf geen woord over de vader van haar kinderen zegt, is inmiddels duidelijk dat haar ex een bekende ex-profvoetballer: Piet Velthuizen keepte voor clubs als Vitesse en AZ, en stond ook een keer voor het Nederlands Elftal onder de lat. Waar hij niet speelt is in het leven van zijn kinderen: Femke doet het allemaal alleen, en dat is volgens haar dan ook de reden dat ze een echte drie-eenheid zijn. Ik geloof dat ik fan ben van Femke, en ik hoop dat Olof zich realiseert hoeveel geluk hij met haar heeft.  

 

Bron: RTL

Door: Isabel ten Brink

newsletter image
newsletter close button newsletter image
Word jij ook gezellig
Franska vriendin?
Zo maak je kans op
prijzen en uitjes!