Hier ga je heel blij van worden. Neem dat maar van me aan

Je kunt namelijk zomaar een mooie ‘augustus-sfeer-touch’ voor je huis winnen

Franska nov3

Je kent Bloomon vast wel. Toch? Beroemd geworden met hun mix-boeketten, waar je meteen een schik-advies bij krijgt. Boeketten zoals je stiekem altijd zelf zou willen samenstellen als je in een mooie bloemenwinkel staat. Dat je zomaar uit elke emmer kunt ‘plukken’ wat je mooi vindt. Nou, dat doen zij dus al jaren voor je. Ze zorgen dat er bloemen van allerlei hoogtes en soorten in je boeket zitten. En zo, dat ze elkaar onderling niet verdringen, maar elkaar juist een pracht-podium bieden. Ook zorgen ze ervoor dat er steeds weer een andere bloem opengaat, je bos verandert als het ware waar je bij zit. En wat ik zo leuk vind is dat er steevast een heerlijk geurende bloem bij zit. Een violier bijvoorbeeld. Mmmmm

Ik ben fan

Wist je misschien al, maar ik moest het toch even nog een keer kwijt. Sinds ik ooit m’n eerste Bloomon-bos kreeg, ben ik abonnee geworden en heb ik zelf ook al veel boeketten cadeau gedaan. Zowel van die supermooie mix-bossen als van hun biobossen. En trouwens ook (als die er zijn), van hun mono-boeketten. 

En die zijn er nu ineens weer. Helemaal van dit seizoen. Mooi dat je die van hen nergens anders vindt, want het heet dan wel mono, maar zo mono zijn ze nou ook weer niet. Hun nieuwe boeketten zijn met gladiolen of met zonnebloemen. En ondanks dat ‘mono’ toch gemixt. Kijk maar:

Het zonnebloemen-boeket (Mono Helianthus) heeft prachtige varianten, van sprankelend oranje tot unieke exemplaren met spannende bloemblaadjes. Het boeket gaat minstens tien dagen mee.

Het gladiolen-boeket (Mono Gladiolus) heeft bloemen met korte stelen, lange stelen, kleine bloemen, grote bloemen. En elke dag openen er nieuwe bloemen, het groeit al het ware in de vaas.

Beide bossen brengen je huis in augustus-sfeer. Ik zou eerlijk gezegd niet kunnen kiezen. Jij? 

Mocht je zeggen: Ja! Ik kan kiezen, geef dan je voorkeur aan onder dit artikel op Facebook. Alleen als je echt kan kiezen en je voorkeur aan geeft maak je kans op de bos. Ik mag er namelijk eentje verloten. Dus ik neem aan dat ik je straks op Facebook zie.

Leuk geregeld he, zo’n verrassing op de eerste maandag van de maand?

Graag gedaan!

Ik wens je een heerlijke week. Niet schrikken straks van de 12-uur toeter.

Liefs van Franska

Door: Franska

Afbeelding van Franska
newsletter image
newsletter close button newsletter image
Word jij ook gezellig
Franska vriendin?
Zo maak je kans op
prijzen en uitjes!