To shop or not to shop: de power­kraag

 

We zagen ’m voor de eerste keer bij Chanel op de runway voorbij wandelen. Of nou ja, eigenlijk maakte Rembrandt van Rijn zijn kunstwerken er in de 17e eeuw al mee af.

 

Bij de tweed jurk geïnspireerd op Coco of een extra hoogstaande kraag in combinatie met oversized gebreide trui is het de powerkraag die iedere outfit tot modestatement bij de modeliefhebbers omtovert. Dus jawel, we mogen weer oldschool kraagjes vouwen. En nu aan jou de vraag: is-ie hot of forever not?

 

P.S.: Benieuwd naar de favoriet van de modemeisjes? Je shopt ‘m hier: 

Cotton poplin shirt, €139,- Ganni

 

 

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Linda Tol (@lindatol_) op

 

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Sophia Roe (@sophiaroe) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Marina Barykina (@aquamarinab) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Claire Rose Cliteur (@clairerose) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Susanne Holt Lange-Nielsen (@susanneholt) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Mathilde Samuelsen (@mathildesamuelsen) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Mode Sportif (@modesportif) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Laura Jackson (@iamlaurajackson) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Lucie Mahé (@lucie.rose.mahe) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Anna Sarlvit 🍒 (@annasarlvit) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Laura Jackson (@iamlaurajackson) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door EMMA F. (@emmafridsell) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Anna Sarlvit 🍒 (@annasarlvit) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Katherine Ormerod (@katherine_ormerod) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door Nicole Ballardini (@nicoleballardini) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door RJW (@rhyajw) op

 

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Een bericht gedeeld door ASTRID BRYNNUM ANDERSEN (@astridandersenb) op

 

Door: Lilian Brijl

Afbeelding van Lilian Brijl