Onze founder Franska is iemand die je eigenlijk iedere dag even zou willen zien, omdat ze altijd wel weer een tip uit haar mouw schudt waar je wat aan hebt. Daarom bedachten we het volgende: elke vrijdag fluistert ze ons een van de kleine dingen toe die je dag net even iets leuker en makkelijker maken.
Franska:
Misschien weet je het nog. Ik zal het in elk geval nooit vergeten. Een jaartje of wat geleden zat ik met Donna Hay op de bank. Wat vond ik dat leuk.

Intussen heb ik al heel wat meer boeken van Donna in huis. Toen ik vriend Sven (ook groot Donna Hay-fan) appte met haar nieuwste boek kreeg ik met een zwikkie knipoogjes erachter terug: ‘Houdt het nou nooit eens op met die vrouw…?’
Hij is natuurlijk (net als ik) bang dat er een nieuwe plank getimmerd moet worden voor Donna’s boeken.
Kijk:

Alleen al van de cover en de titel krijg je een zomers gevoel, toch? En van binnen is het helemaal een parel. Verdwijnt bij mij deze zomer echt niet van m’n keukentafel. Het is gewoon driehonderd procent zomer in dit boek. Van zelfmaak-ijs en ijstoetjes en zomerse fruitdrankjes tot de allerleukst e nieuwe frisse broodjes. Verrukkelijke frisse gerechten met kip, zalm en lam. En lekker simpel ook nog. Heerlijke nieuwe zomersalades en die desserts! De passievruchten-kokostaart bijvoorbeeld. WOW!
Ook nog leuke ideeën voor het zomers serveren van de lekkere dingen die je maakt en een aantal verrukkelijke menuutjes, zoals het taco-menu en het hapjes-menu. Het water loopt je acuut in de mond.


Een extra plank erbij voor Donna Hay? Graag!
Ik wens je een fijn en lekker weekend!








