
Ben jij een gevoelig type? Dan is dit de ultieme Woensdag Windag prijs voor jou.
Ik ben een nogal gevoelig type en altijd voorzichtig met wat ik op mijn huid smeer. Zo ben ik altijd op zoek naar de ultieme crème, de oplossing waar mijn gezicht van opknapt in plaats van afknapt. Maar die heb ik nu echt gevonden.
Toen ik de nieuwe producten van Louis Widmer op mijn bureau kreeg was ik gelijk nieuwsgierig naar deze Remederm Dry Skin lijn die o.a. bestaat uit een lichaamsmelk 10 % Ureum en een dagcrème UV 30. Eerlijk? Het is in een woord geweldig. Mijn huid ziet er veel beter uit en ik heb totaal geen last meer van allergische reacties. Sterker nog, mijn gezichtshuid is nog nooit zo zacht geweest. En de droge huid op mijn armen en benen, die ik in de winter altijd heb door te warm douchen en de droge lucht van de verwarming zijn voorgoed verleden tijd.
De Dry Skin Lichaamsmelk met 10 % ureum is een weldaad voor de zeer droge, eczeemgevoelige of schilferige huid. De melk trekt snel in en verzorgt en hydrateert tot 48 uur lang. Het verlicht de jeuk en versterkt de huidbarrière en dat voel je meteen. Je huid voelt na een dag al zachter aan en de schubbetjes verdwijnen als sneeuw voor de zon. Door de intensieve verzorging normaliseert de verhoorning van je huid namelijk en voelt deze weer mooi glad aan. Dat komt door het ureum, dit bestanddeel speelt een essentiële rol in het regelen van het vochtgehalte in de hoornlaag. Een huid die last heeft van eczeem of psoriasis wordt er heel blij van.

De Dry Skin Dagcrème UV 30 tovert direct een glimlach op je gezicht, want deze crème voor de droge tot zeer droge en eczeemgevoelige huid verzacht huidirritaties en roodheid en voedt intens. Bovendien zorgt de UVA/UVB-factor 30 dat je huid nooit zonder bescherming de deur uitgaat. Dubbele winst dus.
Wil je deze fijne verzorgingsproducten van Louis Widmer ook eens proberen? Reageer dan snel onder dit Facebookbericht en ontvang je misschien een mooi pakket van me.







