Onze founder Franska is iemand die je eigenlijk iedere dag even zou willen zien, omdat ze altijd wel weer een tip uit haar mouw schudt waar je wat aan hebt. Daarom bedachten we het volgende: elke vrijdag fluistert ze ons een van de kleine dingen toe die je dag net even iets leuker en makkelijker maken.
Laatst ontdekt dat ik niet de enige ben die ’s avonds laat niet meer zo graag alleen over straat gaat. En overdag vind ik het niet meer zo fijn om ergens in m’n eentje bij een pin-apparaat te staan. Er lopen mij iets teveel rare snuiters rond, zelfs types die het niet eens nodig vinden om te wachten tot het donker is. Onder invloed van de gekste chemische drugs doen ze rare dingen, ook op klaarlichte dag.
Maar wat doe je eraan? Een cursus kick-boksen om je zekerder te voelen? Daar ben ik misschien een ietsje te laat mee?
Toen ik dit ding van het merk ‘HERRIE’ zag dacht ik, dan daar begin ik daar alvast maar mee.




Het geeft licht als je op een knopje drukt en maakt een oorverdovende herrie als je de pin eruit trekt. Stopt weer als je de pin terugdoet. Niet te dicht bij je oren houden dus als je hem test. En omdat we van de regering een fluitje in ons noodpakket moeten hebben sla ik hiermee meteen twee vliegen in een klap. En hij is nog mooi ook. Als je het net als ik het leuk vindt als iets er ook nog een beetje ‘stylish’ uitziet, dan is dit ding dus best oké. Ik vond het zelfs moeilijk kiezen tussen de gouden en de zwarte. Hier kun je er meer over lezen.
Ik wens je een fijn weekend,







